fbpx

7 יתרונות של עיבוד שפה טבעית (NLP)

יתרונות NLP
תוכן עניינים

בפוסט זה נסוקר יתרונות NLP וכיצד הם יכולים להשפיע על התרבות בארגון שלנו, עיבוד שפה טבעית (NLP) משלב לימודי מדעי נתונים, מדעי המחשב ובלשנות כדי להבין שפה בדומה לבני אדם. זה שימושי לעסקים מכיוון שהוא מפרק את השפה האנושית ומקל על ניתוח אוטומטי של מכונות.

עם פלטפורמות מונעות NLP ללא קוד כמו MonkeyLearn, כלי NLP הופכים לנגישים מתמיד, ועוזרים לעסקים לעבד אוטומטית כמויות עצומות של נתוני טקסט, לייעל את הפעילות שלהם, להפחית עלויות, לשפר את שביעות רצון הלקוחות ועוד.

בואו נבין מקרוב מה זה NLP ומדוע העסק שלכם זקוק לעיבוד שפה טבעית.

היתרונות העיקריים של NLP

  1. בצע ניתוח בקנה מידה גדול
  2. קבל ניתוח אובייקטיבי ומדויק יותר
  3. ייעול תהליכים והפחתת עלויות
  4. שפר את שביעות רצון הלקוחות
  5. להבין טוב יותר את השוק שלך
  6. העצים את העובדים שלך
  7. השג תובנות אמיתיות שניתן לפעול

1. בצע ניתוח בקנה מידה גדול

טכנולוגיית NLP מאפשרת ניתוח טקסט בקנה מידה על כל מיני מסמכים, מערכות פנימיות, מיילים, נתוני מדיה חברתית, ביקורות מקוונות ועוד. עבד כמויות אדירות של נתונים בשניות או דקות בלבד, שייקח ימים או שבועות של ניתוח ידני.

יתר על כן, כלי NLP יכולים להגדיל או להקטין באופן מיידי כדי לענות על הצרכים שלך, כך שיש לך כוח חישוב רב או קטן ככל שאתה צריך.

2. קבל ניתוח אובייקטיבי ומדויק יותר

כאשר מבצעים משימות חוזרות (ולמען האמת משעממות), כמו קריאה וניתוח של תשובות סקר פתוחות ונתוני טקסט אחרים, בני אדם נוטים לטעויות או שיש להם הטיות מובנות שעלולות להטות את התוצאות.

ניתן לאמן כלים המונעים על ידי NLP לשפה ולקריטריונים של העסק שלך, לעתים קרובות בכמה שלבים בלבד. אז, ברגע שאתה מפעיל אותם, הם פועלים בצורה הרבה יותר מדויקת ממה שבני אדם יכלו אי פעם. ואתה יכול לצבוט ולהמשיך לאמן את הדגמים שלך ככל שהשוק או השפה של העסק שלך מתפתחים.

3. ייעול תהליכים והפחתת עלויות

כלי NLP עובדים בכל קנה מידה שאתה צריך, 24/7, בזמן אמת.

תזדקק לכמה עובדים לפחות שעובדים במשרה מלאה כדי לבצע ניתוח נתונים ידני, אבל עם כלי NLP SaaS, אתה יכול לצמצם את הצוות למינימום. כשאתה מחבר כלי NLP לנתונים שלך, תוכל לנתח את משוב הלקוחות שלך תוך כדי תנועה, כך שתדע מיד מתי ללקוחות נתקלים בבעיות עם המוצר או השירות שלך.

אוטומציה של תיוג כרטיסים וניתוב עם כלי NLP כמו מכללת מימד כדי לייעל תהליכים ולשחרר את הסוכנים שלך ממשימות שחוזרות על עצמן. ולהישאר בטופ של טרנדים מתעוררים בדיוק כשהם מתעוררים.

4. שפר את שביעות רצון הלקוחות

כלי NLP מאפשרים לכם לנתח ולמיין כרטיסים לשירות לקוחות באופן אוטומטי לפי נושא, כוונה, דחיפות, סנטימנט וכדומה, ולנתב אותם ישירות למחלקה או לעובד המתאימים, כך שלעולם לא תשאירו לקוח בקור.

אינטגרציות של MonkeyLearn עם מערכות CRM, כמו Zendesk, Freshdesk, Service Cloud ו-HelpScout הן עזרה מצוינת לניהול אוטומטי, לנתב ואפילו להגיב לכרטיסי תמיכת לקוחות. וביצוע ניתוח NLP על סקרי שביעות רצון לקוחות יכול לעזור לך לגלות במהירות עד כמה הלקוחות מרוצים בכל שלב בדרכם.

5. להבין טוב יותר את השוק שלך

לעיבוד שפה טבעית יש השפעה עצומה על השיווק. כאשר תפעיל את ה-NLP כדי להבין את השפה של בסיס הלקוחות שלך, תהיה לך הבנה טובה יותר של פילוח שוק, תהיה מצויד יותר למקד ישירות ללקוחות שלך ותפחית את נטישת הלקוחות.

6. העצימו את העובדים שלכם

עם כל השעות האנושיות שתחסוך על ידי אוטומציה של תהליכים ושימוש בניתוח נתונים במלוא הפוטנציאל שלו, העובדים שלך יוכלו להתמקד במה שחשוב: העבודה שלהם בפועל. יתר על כן, כאשר אתה מסיר משימות מייגעות שחוזרות על עצמן, לעובדים שלך יהיה פחות שעמום, עייפות ומיקוד מוגבר.

7. קבל תובנות אמיתיות שניתן לפעול

הנתונים הלא מובנים של תגובות סקרים פתוחות וביקורות והערות מקוונות דורשים רמה נוספת של ניתוח – עליך לפרק את הטקסט כדי שיוכלו להבין אותו למכונות. אבל כלי NLP מונחי בינה מלאכותית יכולים להקל.

לא עוד ניחושים או ניתוחים פשוטים ושטחיים. עיבוד שפה טבעית מאפשר לך לחפור באמת בטקסט לא מובנה לקבלת תובנות מונעות נתונים, מהעולם האמיתי, הניתנות לפעולה מיידית.

לסיכום

עיבוד שפה טבעית יכול להוות עזרה עצומה לכל עסק, לחסוך זמן וכסף, לייעל ולהפוך תהליכים לאוטומטיים ולקבל החלטות מונעות נתונים בזמן אמת. ועם כלי SaaS קלים לשימוש וקלים ליישום, אינך צריך עוד רקע במדעי הנתונים כדי להפעיל את ה-NLP עבורך.

חבילת כלי ה-NLP החזקים של מכללת מימד יכולה להבטיח שתמיד תפיק את המרב מנתוני הטקסט שלך.

כתבות נוספות
שלט PVC: 5 יתרונות למה לבחור בהם

יתרונות של שלט PVC

למה לבחור שלט PVC? בין אם אתם בודקים את המים עם מצעים מיוחדים או שנכנסתם לפני זמן רב, תמיד מועיל לכם לדעת את היתרונות והחסרונות

מה זה קוד QR?

מה זה קוד QR?

מהו קוד תגובה מהירה (QR)? קוד תגובה מהירה (QR) הוא סוג של ברקוד שניתן לקרוא בקלות על ידי מכשיר דיגיטלי ואשר מאחסן מידע כסדרה של

רכישת ארנק