fbpx

מטבע Binance סקירה מלאה

מטבע Binance
תוכן עניינים

עולם המטבעות הדיגטליים נשלט על ידי ביטקוין (BTC) ו-Ethereum (ETH). אבל מה מסתתר מחוץ ל2 הגדולות? עכשיו אתה נכנס לטריטוריה של מטבעות קריפטוגרפיים חלופיים. ניתן לקבץ את אלה באופן גס ל-3 סוגים:

 • stablecoins, כמו Tether (USDT)
 • memecoins, כמו Dogecoin (DOGE)
 • מטבעות שירות, כגון Binance Coin (BNB)

מבין 3 הקריפטו המפורטים למעלה, ל- Binance Coin (BNB) יש את הערך הגבוה ביותר. אבל מה הופך אותו לכזה? במאמר זה, אנו נכנסים עמוק בהיסטוריה של Binance Coin's (BNB) – במה מדובר, מדוע הוא קיים והערך ההיסטורי שלו.

טבלת המחירים של Binance Coin (BNB) מאז תחילתו

טבלת המחירים של Binance Coin (BNB) מאז תחילתו

בניגוד לביטקוין ולאתריום, ששניהם ראו פסגות ועמקים למיניהם מאז הקמתם, Binance Coin (BNB) הוא יציב יחסית. כדי להכניס דברים להקשר, המחיר של Binance Coin (BNB) נע סביב 20 דולר במשך חלק גדול מהזמן שלו עד לפריצה הגדולה של מטבעות הקריפטו במרץ 2021.

הערך של Binance Coin (BNB) הגיע לשיא ב-10 במאי 2021, בשיא כל הזמנים של 915 דולר. במקרה, הערך של הביטקוין (BTC) היה בסביבות 77,000 דולר, והערך של אתר (ETH) היה בסביבות 5,200 דולר באותו יום.

פקידי העיתונות של Binance עדיין לא ממש בטוחים מדוע Binance Coin (BNB) עלה כל כך הרבה בפרק הזמן הזה, אבל האמונה הרווחת היא שהמהלכים העסקיים של Binance, שינויים ארכיטקטוניים ברשת הבלוקצ'יין שלה, והמתחרה שלה, Coinbase, מבצעת רישום ישיר על שוק המניות גרם לשווי של Binance Coin להרקיע שחקים.

כיום, הערך של Binance Coin (BNB) – יחד עם ביטקוין (BTC) ו-Ether (ETH) – ירד משמעותית מאז השיא שלהם.

בעוד BNB אינו הצלחה מתמשכת, היא בולטת ביציבות היחסית ובמחיר הנגיש שלה בהשוואה למטבעות המפורסמים יותר. מטבעות חלופיים כמו אלה ראויים להשקת מחשבה עבור משקיעים המעוניינים לגוון את תיק מטבעות הקריפטו שלהם.

מהו מטבע Binance?

אבל מעבר לביצועים ההיסטוריים שלו, מהו בעצם Binance Coin? מבין כל האלטקוינים בחוץ, למה הוא הפופולרי ביותר?

התחיל כדרך לשלם עבור עמלות מסחר במערכת האקולוגית הפופולרית של בורסת הקריפטו.

Binance מבהירה היטב ש-BNB הוא אך ורק "מטבע שימוש", המיועד לשימוש בגינה הסגורה שלו. שלא כמו, נניח, ביטקוין, Binance Coin לא נועד להפיל את מטבע הפיאט המסורתי או לבזר חלקים שלמים של הכלכלה.

ניתן להשתמש במטבע לדברים הבאים:

 • לשלם עבור עמלות מסחר ב-Binance DEX (בורסה מבוזרת)
 • לשלם עבור עמלות עסקה בשרשרת Binance
 • לשלם עבור עמלות עסקה ברשת Binance Smart Chain
 • לשלם עבור סחורות ושירותים הן עבור רכישות מקוונות והן בחנות (למשל, באמצעות כרטיס Binance או Binance Pay)
 • לשלם עבור הזמנת מלונות ו/או טיסות ועוד ב-Travala.com
 • שימוש כאסימון עזר קהילתי במערכת האקולוגית של Binance Smart Chain (כגון משחקים ו-DApps)
 • להשתתף במכירות אסימונים המתארחות ב- Binance Launchpad
 • תרומה על Binance Charity
 • ספק ב- Binance Liquid Swap

Binance מטבע משתמש בהכלאה של מכסת אספקה ​​(בדומה לביטקוין) וכיור מטבע (בדומה לאתריום).

מטבעמחירMarket CapCirculating SupplySupply Cap
Binance Coin (BNB)~S$470~S$70 billion153.4 million BNB200 million BNB

למטבע יש שמירה על ערכו באמצעות מכסת אספקה. Binance הטמיעה גם מערכת הצריבה הרבעונית שלה כדי לשמור על נדירות של Binance Coin (BNB) ועל דמי העסקאות שלו יציבים יחסית לעמלות העסקאות העולות של Ethereum

Binance מתכננת לשרוף סך של 100 מיליון Binance Coins (BNB) – עד היום, 30 מיליון Binance Coins (BNB) כבר נשרפו.

מדוע MAS פרסמה אזהרה ל-Binance?


Binance International תעצור את צמדי המסחר של קריפטו לדולר סינגפורי מכיוון ש-MAS מצאה שהיא אינה עומדת בכללים והתקנות שלה, במיוחד, חוק שירותי התשלום. לאחר מכן, יישומי iOS ואנדרואיד שלה יוסרו מהחנויות בהתאמה.

זו הסיבה העיקרית לכך שיש שני Binances שונים: Binance Singapore ו- Binance International. שיהיה ברור, ל-MAS אין בעיה עם Binance Singapore מכיוון שהיא תואמת באופן מלא לכללים ולתקנות שלהם, אז כל הכספים שיש לך שם בטוחים. אבל אם יש לך כספים בבורסה הבינלאומית של Binance, אולי תרצה להעביר את הכספים שלך לבורסה תואמת סינגפור כמו Binance Singapore או Gemini.

Binance.com, או Binance International, פרסמה הצהרה שלפיה יש למשתמשים שלה בסינגפור עד יום שלישי, 26 באוקטובר 2021, למשוך את כל:

 1. מטבעות קריפטו
 2. נכסי קריפטו (NFTs)
 3. מטבעות פיאט (מזומן שאחסנת ב-Binance.com)

זאת בהתאם לחוק שירותי התשלומים המפוקחים ש-MAS הטילה, מאז הרשימה השחורה של Binance International (Binance.com) ברשימת התראות המשקיעים של MAS. תרצה להעביר ולאחסן את הכספים שלך בבורסת קריפטו תואמת סינגפור כמו Binance Singapore או Gemini.

האם לקנות את מטבע Binance כהשקעה?

התשובה הקצרה היא: לא, מטבע Binance אינו השקעה בפני עצמו.

אתה צריך לקנות את Binance Coin (BNB) רק אם אתה רוצה לבצע עסקות בכל חלק של המערכת האקולוגית של Binance. Binance מאוד ברורה לגבי עמדתה כלפי Binance Coin (BNB) בהיותו אסימון שירות, ומתכוון להשתמש בו ככזה.

כפי שצוין קודם לכן, אם תבחר לעשות את הצעד הזה, הדרך הזולה ביותר לקנות את Binance Coin (BNB) בדולרים סינגפוריים היא דרך Binance Singapore ולאחר מכן להעביר אותו ל- Binance International. למרות שתהליך זה כרוך בשני סוגים של עמלות עסקה, הוא עדיין זול יותר וניתן לבצע אותו בקלות עם SGD בלבד.

כל זה אמר, אתה לא צריך למחוק כל אלטקוין כחסר ערך אלא בתוך המערכת האקולוגית שלו. לכל קריפטו יש מטרה שונה (ולכן פוטנציאל) ויש להעריך אותו בנפרד.

שוב, נסיים את מאמר ההצפנה שלנו בכתב ויתור שמטבע קריפטוגרפי הוא צורת השקעה תנודתית ביותר, ללא קשר למטבע שאתה קונה! אז תמיד בצע את בדיקת הנאותות שלך לפני הקנייה ואל תשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

כתבות נוספות
שלט PVC: 5 יתרונות למה לבחור בהם

יתרונות של שלט PVC

למה לבחור שלט PVC? בין אם אתם בודקים את המים עם מצעים מיוחדים או שנכנסתם לפני זמן רב, תמיד מועיל לכם לדעת את היתרונות והחסרונות

מה זה קוד QR?

מה זה קוד QR?

מהו קוד תגובה מהירה (QR)? קוד תגובה מהירה (QR) הוא סוג של ברקוד שניתן לקרוא בקלות על ידי מכשיר דיגיטלי ואשר מאחסן מידע כסדרה של

רכישת ארנק