fbpx

אילו יתרונות מציעים שירותי מטבע דיגיטלי לקמעונאי מכולת?

העתיד כבר כאן דור המטבעות החשים שנכנסים למכולות וקמעונאות הולך להפוך את השוק, בואו לגלות כיצד תוכלו לקנות מוצרים באמצעות מטבעות דיגיטלים.
תוכן עניינים

דוכני מטבעות דיגיטליים בשירות עצמי הם למעשה חדשים יחסית בתחום המכולת. התעשייה כולה עדיין צעירה, ולמרות שכספומטים של ביטקוין מהדור הראשון הפכו פופולריים למדי בחנויות הנוחות, מכונות המטבע הדיגיטליות המתקדמות שלנו (DCM) זכו להצלחה רבה בערוץ המכולת. המכונות לא רק מתפקדות היטב בסביבה זו, אלא הן גם מובילות לקוחות חדשים לחנויות השותפים הקמעונאיים שלנו ליצירת מערכת יחסים מנצחת.

מכונות אלו התפתחו מחלוקת ביטקוין בלבד לארנקים דיגיטליים כמו כספומטים רגילים של ביטקוין. אנו מציעים באופן ייחודי למעלה מ-40 נכסים דיגיטליים פופולריים, כולל ביטקוין, לייטקוין, Ethereum, מטבעות יציבים שונים, אסימוני DeFi, ואפילו מבחר מטבעות המכוסים לעתים קרובות בחדשות, כמו Dogecoin ו-Shiba Inu Coin. זה מושך קהל רחב יותר ומאפשר לנו לשרת פלח גדול יותר של האוכלוסייה. זוהי הדרך המהירה והקלה ביותר לקנות ולמכור מטבעות דיגיטליים במזומן.

מכולת היא ענף יעד, ולקוחות בדרך כלל מבקרים בחנות המקומית שלהם לפחות פעם בשבוע. ככל שאנו משתפים פעולה עם יותר ויותר קמעונאי מכולת, אנו מגלים שלקוחות מעריכים את היכולת לגשת למטבעות דיגיטליים בזמן שהם אוספים מזון ומרכיבים להכנת הארוחה השבועית שלהם.

מכיוון ש-Coin Cloud מפעילה את הרשת הארצית היחידה של 100% DCMs דו-כיווני, מה שאומר שמשתמשים יכולים גם לקנות וגם למכור ישירות במכונה, אנו מציעים לקמעונאים את ההטבה הנוספת של קונים בחנות עם מזומן ביד לבזבז. זה עצום כי זה הופך את החנות שלך לחנות נקודתית עם גישה נוחה למזומנים והרבה מוצרים לבזבז אותם.

מכונות אלו גם מספקות לצרכנים ללא בנק ולצרכנים תחת בנק דרך לאחסן בבטחה את כספם כך שיוכלו להשתמש בו באופן דיגיטלי או לגשת אליו כמזומן. כעת הם אינם זקוקים לבנקים, כרטיסי אשראי או שירותים פיננסיים עתיקים אחרים שיכולים להיות מאתגרים עבור לקוחות אלה להשיג.

המכונות שלנו מספקות פתרון מצוין לחסרי בנק, לחסרי בנק ולמי שבוחרים לא להיות בנקאי, כמו גם למיליוני אחרים ברחבי הארץ.

כיצד השפיע COVID-19 על קטגוריית השירות שלך במכולת קמעונאית?

כשהמגיפה פגעה לראשונה, היו רק כמה ממכונות המטבע הדיגיטליות הללו בחנויות מכולת. מה שמדהים הוא שהמשכנו לראות צמיחה כענף, למרות שמקומות קמעונאיים רבים נסגרו. המגיפה זירזה את הצורך באפשרויות תשלום ללא מגע, וגרמה לאנשים רבים להתחיל לחפש מקומות אחרים לאחסון ולהשקיע את המזומנים שלהם. מאז, המטבע הדיגיטלי הפך לחלק חיוני מהשיחה.

מחיר הביטקוין המשיך לעלות, קבע שוב ושוב שיאים חדשים של כל הזמנים, ונכסים אחרים הלכו בעקבותיו, כמו Ethereum ו-Cardano. הייתה המון התרגשות סביב החלל מצד סלבריטאים, ספורטאים ומנכ"לים מפורסמים, מה שהוביל לאימוץ המוני.

בשלב זה, קיוסק הביטקוין בשירות עצמי באמת התחיל להמריא. התקנות בכל התעשייה הראו דפוס תרשים של מקלות הוקי, והתקנות מכונות גדלו פי 10. במקום לשאול "מה זה?" לקוחות התחילו לומר, "אני הולך לחנות לקנות ביטקוין במכונת Coin Cloud."

אבל מה שמפעילים אחרים לא לקחו בחשבון הוא שביטקוין הוא לא המטבע הדיגיטלי היחיד בר-קיימא. זה מוביל בתעשייה, אבל נכסים דיגיטליים אחרים הפכו בעלי ערך שווה או יותר ללקוחות בגלל הטכנולוגיה והשימושיות שלהם. רבים בתעשייה עדיין מציעים רק ביטקוין במכונות שלהם, אבל הביקוש של הצרכנים מראה לנו עד כמה הנכסים הדיגיטליים האחרים האלה חשובים לשוק.

זה נתן לנו יתרון אסטרטגי בערוץ המכולת, והוביל למערכות יחסים רבות עם כמה מהמכולות המובילות בארה"ב. כשאתה נכנס לחלל עם משהו לא מוכח, אתה צריך לוודא שאתה עושה את זה נכון. אנו מחויבים לתת למשתמשים את מירב האפשרויות מבחינת נכסים, פונקציונליות וטכנולוגיה, וזה הדהד מאוד במכולת שבה הקונים מצפים לבחירות.

אז אפשר לומר שהמגיפה אפשרה למכונות שלנו להתקיים אפילו בחנויות מכולת.

תוכלו לקנות herbalife מוצרים אצלנו גם במטבעות דיגיטלים, המוצרים שלנו הם באיכות הגבוהה ביותר ומציעים לכם חווית תזונה משלימה.

מהן מגמות המכירות הנוכחיות של קטגוריית המוצרים במכולת הקמעונאית?

ביטקוין הוא המטבע הדיגיטלי המוכר ביותר, אבל יש הרבה מטבעות פופולריים. יש אנשים שמעדיפים ביטקוין קאש, שהוא לא כל כך השקעה אבל מתאים יותר לעסקאות יומיות קטנות יותר. לייטקוין מתאים באמצע בין השניים, נוצר ככסף לזהב של ביטקוין. Dogecoin מבוסס על אלה, אך מייחד את עצמו עם היצע בלתי מוגבל, מחיר סופר נמוך וזמני עסקה מהירים.

Ethereum היא פלטפורמה מגוונת ביותר, המאפשרת למתכנתים ליצור ולהפעיל פרויקטים אחרים, כך שהיא תמיד תהיה פופולרית. אבל מעבר לזה, זה בתקופה היסטורית כרגע מכיוון שהוא משנה את מודל הפעולה שלו תוך תמיכה בפרוטוקולים נוספים, והמחיר שלו ממשיך לעלות, להגיע לכמה שיאים חדשים בכל הזמנים בחודשים האחרונים.

משבשי קטגוריות רבים אחרים בנויים על Ethereum, כולל רוב ה-stablecoins ופרויקטים של מימון מבוזר (DeFi). Stablecoins כמו Tether ו-USD Coin, ומטבעות DeFi כמו Uniswap ו-SushiSwap, כולם זוכים לתשומת לב רבה לאחרונה. הם מייצגים שירותים פיננסיים חדשים המופעלים על ידי Ethereum. אפילו מטבע הממים האופנתי Shiba Inu הוא אסימון מבוסס Ethereum. שלא לדבר על כל העולם של NFTs, שהוא בעצם אמנות דיגיטלית ייחודית, ופשוט מתפוצץ עכשיו.

מהן כמה מגמות צרכניות המשפיעות על קטגוריית המוצרים שלך?

למדיה החברתית יש השפעה גדולה על מה שפופולרי במטבעות דיגיטליים. בין אם זה אתגר TikTok או דחיפה של Reddit מאחורי Dogecoin, אילון מאסק שצייץ על כך, תאגידים שמשקיעים בביטקוין או משפיענים שמדברים על עלייתו של Shiba Inu Coin, הציבור שם לב.

ואנשים מאוד מתמצאים בימינו. כשהם שומעים על פרויקט DeFi חדש כמו 1inch או Yearn, או קוראים על הדרמה מאחורי השקת SushiSwap, הם חוקרים את הספר הלבן ומחליטים שהם רוצים להיכנס.

אחר כך הם מחפשים דרך קלה יותר לקנות חלק, מכיוון שתהליכי רכישה מקוונים, במיוחד עם בורסות מבוזרות, יכולים להיות די מסובכים וגוזלים זמן. אז כשהם נתקלים במכונות שלנו שבהן הם יכולים לקנות במהירות במזומן, וזה די מהפכני, הן כבר נמכרות.

מה מייחד את החברה שלך באופן ייחודי ממותגים אחרים בקטגוריה זו?

אנו שואפים להציע ללקוחות את החוויה הטובה ביותר. כתוצאה מכך, ישנן תכונות רבות המבדילות בין DCMs Coin Cloud לבין קיוסקים אחרים של מטבעות קריפטוגרפיים.

פונקציונליות: למעלה מ-95 אחוז מכספומטים של ביטקוין הם לקנייה בלבד. זה אומר שאם משתמש רוצה למכור את המטבע הקריפטוגרפי שלו, כמו כאשר מחיר המטבע הגיע לשיא, הוא לא יכול. הם צריכים למצוא דרך אחרת לעשות זאת, ויכולים לקחת ימים עד שהם מקבלים את כספם בפועל. ל-Coin Cloud DCMs לכולם יש פונקציונליות של קנייה ומכירה, כלומר קונים יכולים לשלם כסף במקום ולמשוך את כספם כדי להוציא אותם בחנות.

בחירת נכסים: רוב כספומטים של ביטקוין מאפשרים לך לרכוש ביטקוין במזומן, ולפעמים אתה מקבל גם כמה אפשרויות אחרות. בדרך כלל זה יהיה מוגבל למטבעות המובילים, כמו Ethereum או Litecoin או Bitcoin Cash. יש לנו את כל אלה, אבל גם הרבה יותר. למעשה, יש לנו כיום למעלה מ-40 אפשרויות מטבע דיגיטלי ללקוחות, ומוסיפים עוד לפי הצורך.

בחירת שפה: לא כולם במדינה הזו דוברים אנגלית, לכן הפלטפורמה שלנו מופעלת ליותר מ-40 שפות שונות. זה מאפשר לכל אחד להשתמש במכונה בתנאים שלו, עם השפה שהוא מבין הכי טוב.

ייצור מקומי: Coin Cloud DCMs מתוכננים ומיוצרים בארה"ב, בעוד כספומטים של ביטקוין מיוצרים בדרך כלל מעבר לים. אנו מאמינים מאוד שצריך לבנות טכנולוגיה זו באופן מקומי להגנה על צרכנים וקמעונאים כאחד.

מערכת אקולוגית: אתה יכול להשתמש בכל ארנק דיגיטלי תואם כדי לרכוש את המטבע הקריפטוגרפי שלך במכונה ולאחסן אותו לאחר מכן. אבל יש לנו אפליקציה חינמית לנייד ללא משמורת, ארנק Coin Cloud, שתכננו כדי לשפר את חווית הלקוח ולייעל את התהליך ב-Coin Cloud DCMs.

תאימות חזקה: אנו משתמשים בטכנולוגיית התאימות המתוחכמת ביותר בתעשייה, ומהווים צעד צעד לפני כולם. חלק מהמתחרים שלנו משתמשים במערכת שוברים שמעמידה לקוחות וקמעונאים בסיכון על ידי פתיחת עסקאות למספר משתתפים.

תמיכת לקוחות 24/7: צוות התמיכה שלנו זמין כל היום, כל יום, ממש כאן בארה"ב. לקוחות יכולים לפנות לקבלת תשובות או סיוע בכל עת באמצעות טלפון, טקסט, דוא"ל או צ'אט מקוון.

רווח קמעונאי: לקמעונאים השותפים איתנו, אנו מציעים הזדמנות של 100 אחוז סוהר ללא עבודה ואפס עלות. אינך צריך לדאוג לגבי תמיכת לקוחות, טיפול במזומן, התקנת מכונות, שירות או תחזוקה.

מערכת שיווק: אנו מציגים את המיקום שלך ב-Google בתוך 48 שעות מההתקנה, ומשווקים את העסק שלך כך שלקוחות המחפשים שירותי מטבע דיגיטלי יוכלו למצוא בקלות את ה-DCM בחנות שלך. זה מושך תנועת רגל חוזרת והופך את החנות שלך למיקום יעד אליו לקוחות חוזרים לעתים קרובות במקום ללכת למתחרה שלך. אנו משלמים לך דמי שכירות חודשיים, ורוב הלקוחות שלנו גם קונים בזמן שהם בחנות שלך.

כתבות נוספות
מה זה API? ראשי תיבות של ממשק תכנות יישומים, שהוא סט של הגדרות ופרוטוקולים לבנייה ושילוב של תוכנות יישומים.

מה זה API?

מה זה API? ראשי תיבות של ממשק תכנות יישומים, שהוא סט של הגדרות ופרוטוקולים לבנייה ושילוב של תוכנות יישומים. איך ממשקי API עובדים? ממשקי API

שלט PVC: 5 יתרונות למה לבחור בהם

יתרונות של שלט PVC

למה לבחור שלט PVC? בין אם אתם בודקים את המים עם מצעים מיוחדים או שנכנסתם לפני זמן רב, תמיד מועיל לכם לדעת את היתרונות והחסרונות

מה זה קוד QR?

מה זה קוד QR?

מהו קוד תגובה מהירה (QR)? קוד תגובה מהירה (QR) הוא סוג של ברקוד שניתן לקרוא בקלות על ידי מכשיר דיגיטלי ואשר מאחסן מידע כסדרה של

רכישת ארנק